Jak vybrat správnou velikost šperku s krystaly Swarovski?

V detailu každé položky najdete rozměry šperku v milimetrovém měřítku. Nejčastěji je popsána výška X šířka/hloubka nebo průměr, pokud je šperk kulovitého tvaru. Pro získání přesnější představy si můžete obrysy šperku přenést na papír pomocí milimetrového měřítka.

Viz obrázky parametry produktu. 

         

 

 Zde si můžete ověřit, zda Vám zvolený náhrdelník a jeho délka budou vyhovovat.

Správnou délku náhrdelníku můžete zjistit tak, že změříte jeden ze svých náhrdelníků, který se hodí k požadovanému outfitu. Pokud žádný takový náhrdelník po ruce nemáte, zjistíte správnou délku náhrdelníku pomocí šňůrky, kterou si položíte okolo krku. Správná délka je tam, kde má náhrdelník končit v dekoltu. Nezapomeňte, že je třeba brát v úvahu také velikost přívěsku. Pokud jsou délka a umístění ve výstřihu správné, můžete nyní změřit celou šňůrku v cm. Délka náhrdelníků v e-shopu joy-sperky.cz je uváděná rovněž v cm.

Jaká velikost náramku je ta správná pro vás?

Stejně tak jako péče o náramek, je důležité zvolit vhodnou velikost náramku dle obvodu vašeho zápěstí. 
Chcete mít jistotu, že vám náramek dokonale padne?

K tomu, aby jste se ujistili, že tomu tak bude, postačí jednoduchý návod. Pokud máte u ruky krejčovský metr, není nic jednoduššího než si změřit obvod vašeho zápěstí. Pokud nemáte při ruce metr, vystačíte si s kouskem provázku který obtočíte kolem svého zápěstí a tužkou označíte místo, kde se provázek spojí. Váš obvod zápěstí pak změříte přiložením na obyčejné pravítko.

Pokud naměřený obvod nemůžete v naší tabulce najít, vyberte prosím nejbližší velikost a svůj přesný obvod zápěstí nám napište do poznámky k objednávce.